NGC

Група компаній "NGC"

+38 (04736) 3-87-77
+38 (09973) 3-87-77
+38 (07343) 3-87-77

Про компанію

Наша компанія почала свій шлях у 2011 році, надаючи повний спектр послуг з підбору тимчасового персоналу для різних проектів.

З 2013 року група компаній NGC стала визнаним профлідером на ринку аутсорсингу персоналу в Україні, і до цього дня ми впевнено тримаємо цю позицію.

Сьогодні NGC - це бренд, який завоював довіру і має високу репутацію у багатьох областях. Наша основна діяльність - надання послуг аутсорсингу бізнес процесів, охоронної діяльності та вантажні автоперевезення.

Наше кредо - якісна реалізація завдань, що стоять перед замовником, на максимально вигідних умовах і в строк. Ми надаємо всю необхідну аналітику і статистику по проекту, що допомагає нашим клієнтам в довгостроковому плануванні своїх бізнес-процесів, Крім того, ми впроваджуємо новітні інструменти для зниження цін і підвищення якості послуг.

Група компаній NGC вже не раз довела свою ефективність на ділі: в нашій партнерській базі - тисячі задоволених клієнтів, серед яких найуспішніші і великі компанії країни.

Ми не беремося за сумнівні проекти, метою яких є виключно отримання прибутку.

Ми створюємо ринок послуг у всіх областях України та розвиваємо його, працюючи за найвищими стандартами, як і вважаєтся кращим з кращих!